معرفی انواع مدل های هاشور ابرو

صفحه اصلی / مرکز آموزش / معرفی انواع مدل های هاشور ابرو

معرفی انواع مدل های هاشور ابرو

معرفی انواع مدل های هاشور ابرو

معرفی انواع مدل های هاشور ابرو

در این پست در وب سایت سالن زیبایی یاس گلی کرمان ، به معرفی انواع مدل های هاشور ابرو خواهیم پرداخت ، درصورتی که میخواهید در مورد هاشور ابرو و مدل های هاشور ابرو اطلاعاتی کسب کنید و یا قصد انجام هاشور ابرو برای خود را دارید با این مطلب همراه شوید.

 

مدل های هاشور ابرو

  • هاشور ابرو تلفیقی
  • هاشور ابرو ابرو فیبروز
  • هاشور ابرو spine-3
  • هاشور ابرو spine-5
  • هاشور ابرو spine-6
  • هاشور ابرو upper spine

 

 

  • هاشور ابرو تلفیقی

هاشور ابرو تلفیقی به ۳ روش انجام می شود و به صورت تلفیق هاشور و سایه اجرا میشود.

روش اول هاشور ابرو تلفیقی :
در این روش تاج ابرو هاشور زده میشه و انتهای ابرو به سمت تاج ابرو به صورت ماژیکی و کامل پر میشه.

روش دوم هاشور ابرو تلفیقی :
این مدل هاشور ظاهر طبیعی تری داره. در این روش کل سطح ابرو هاشور زده میشه و بعد از قسمت دُم ابرو (انتهای ابرو) به سمت تاج ابرو سایه زده میشه به نحوی که در سمت تاج ابرو و بالای ابرو کمترین تراکم رنگ و در قسمت زیر ابرو (دم ابرو) بیشترین تراکم رنگ داره.

روش سوم هاشور ابرو تلفیقی :
کل سطح ابرو هاشور زده میشه و تمرکز سایه روی خط spine گذاشته میشه  این خط spine بیشترین تراکم رنگ رو داره و به سمت اطراف خط spine سایه زده میشه که در قسمت زیر ابرو و بالای ابرو کمترین تراکم رنگ رو داره.

 

مدل های هاشور ابرو

  • هاشور فیبروز ابرو :

هاشور با این تکنیک فیبروز ابرو بسیار پرطرفدار است، این تکنیک توسط آکادمی فی ارائه شده هاشور هایی که با این تکنیک زده میشه با فرم کلی صورت هماهنگی داره و بر اساس سلیقه و خواست مشتری نیست بلکه بر اساس فرم کلی صورت و نسبت های طلایی اجرا میشه که با توجه به اینکه خط spine (نقطه کانونی هاشور) به کدوم سمت متمایل میشه انواع متفاوتی پیدا میکنه. انواع هاشور های این تکنیک عبارتند از :

هاشور spine-3 :
در این مدل هاشور، که به اون هاشور تیغ ماهی هم گفته میشه نقطه کانونی هاشور روی انتهای ابرو ها قرار داره و همه قسمت های هاشور در جهت انتهایی ابرو ها زده میشن. این مدل هاشور برای برای افرادی که جهت رویش ابروهایشان به سمت بالاست ولی ابروهای کم حجمی دارن مناسبه.

هاشور spine-5 :
به این مدل هاشور، هاشور ابروی آسیایی هم میگن. در این مدل ، نقطه کانونی هاشور در ناحیه پایینی ابروها و در قسمتی بین ابتدا و قوس ابروها قرار میگیره.این هاشور برای افرادی که جهت رویش موی ابرو هاشون تغییر میکنه و افرادی که چهره ای شبیه ساکنان شرق آسیا دارن مناسبه.

هاشور spine-6 :
هاشور ابروی کلاسیک یا هاشور spine-6 به این صورت اجرا میشه که در این مدل نقطه کانونی هاشور در ناحیه قوس پایینی ابروها قرار داره و همه هاشورها در جهت این نقطه اجرا میشن. برای افرادی که جهت رویش ابروهاشون به سمت پایین هست این روش هاشور مناسبه.

هاشور upper spine :
هاشور ابروی رو به بالا در این مدل هاشور، نقطه کانونی در ناحیه بالایی ابروها قرار میگیره و تمام هاشورها به سمت بالای ابرو ها زده میشه. این هاشور برای افرادی که به دنبال داشتن ابرو اسپرت هستن مناسبه.

 

 

جهت مشاهده نمونه کارهای هاشور ابرو سالن زیبایی یاس گلی روی این لینک کلیک کنید

 

در مورد نویسنده : آرایش دائم یاس گلی
مرکز تخصصی ارایش دائم یاس گلی با مدیریت فاطمه معین از بهترین و مجهز ترین مراکز ارایش دائم کشور است .این مرکز جز معدود مراکز دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و اتحادیه صنف ارایشگران زنانه و وزارت بهداشت میباشد مفتخر به کسب مدارک ذیل می‌باشد.

ارسال نظر